Konkurs matematyczno - fizyczno - informatyczny - 12.03.2024 :)

12 marca nasza szkoła, reprezentowana przez uczniów klasy 8: Klaudię Chrostek, Maję Glapińską i Gabrysia Bieńka, wzięła udział w powiatowym konkursie "Pociąg do matematyki, fizyki i informatyki" w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu.

Uczniowie mieli za zadanie chodzić pomiędzy stacjami i rozwiązywać ciekawe zadania rozwijające myślenie abstrakcyjne, logiczne i przestrzenne z zakresu matematyki, fizyki i informatyki. Chociaż nie udało się stanąć na podium, to i tak zajęliśmy wysokie miejsce, a zabawa podczas konkursu była bardzo dobra i wszyscy uczniowie otrzymali nagrody za udział.

Krystian Sabat