Kto się chce nauczyć programowania? :)

Szanowni Państwo,
przedstawiamy ofertę nauki programowania firmy LearnCoding. Kid.
Zapraszamy do zapoznania się z nią. smile

Drodzy Rodzice,
Chcielibyśmy zaprosić Wasze dziecko do fascynującej podróży w świat programowania!
W ramach oferty specjalnej proponujemy wszystkim dzieciom z Państwa szkoły całkowicie bezpłatny pierwszy miesiąc nauki programowania — bez żadnych zobowiązań, czy ograniczeń.
To doskonała okazja dla każdego dziecka, które jeszcze nie odkryło świata programowania. W naszych zajęciach stawiamy na edukację przez zabawę, oferując kreatywne wyzwania, które rozwijają zdolność logicznego myślenia, w atmosferze pełnej przyjaźni i wsparcia.
Aby skorzystać z oferty, odwiedźcie stronę internetową learncoding.KIDS i zapiszcie swoje dziecko już teraz!

Kontakt do nas: tel. 22 602 23 07 w godz. 9.00-17.00
Email: contact@learncoding.kids