Bierzemy udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim - 20.02.2024 :)

Przedstawiciele klas 4-6 z naszej szkoły 20.02. wzięli udział w zmaganiach gminnych konkursu recytatorskiego.

Uczennice i uczniowie pokazali się z najlepszej strony i powiedzieli wspaniale, na miarę swoich możliwości. Nikola Rattay, Andżelika Jurdzinska, Aniela Drewicz z klasy 4, Natalia Zabagło z klasy 5 oraz Zofia Mazur, Lena Drewicz, Gabriel Kutrowski i Franciszek Ofiara z klasy 6 zasłużyli na pochwałę.
Nagrodę komisji otrzymał Gabriel Kutrowski.
Wszystkim gratulujemy pięknej postawy.

Sylwia Olszak