Szkolny konkurs recytatorski - 15.02.2024 :)

W czwartek odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego. Przygotowało się do niego osiem uczennic i dwóch uczniów z klas 4-8. Recytację oceniały panie Aleksandra Rybaczuk, Katarzyna Ślusarska oraz Sylwia Olszak. Wszyscy reprezentowali wyrównany poziom i pięknie interpretowali wiersze polskich autorów.

W kategorii klas starszych 7-8 naszą szkołę będzie reprezentowała w Pieńsku Gabriela Obolska z klasy siódmej. W kategorii klas 4-6 w konkursie gminnym wystąpią: Gabriel Kutrowski, Zofia Mazur, Lena Drewicz, Franciszek Ofiara z klasy szóstej; Natalia Zabagło z klasy piątej oraz Andżelika Jurdzińska, Natalia Pietrzak, Nikola Rattay i Aniela Drewicz z klasy czwartej.
Uczestniczki oraz uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkości.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sylwia Olszak