Spanko - czuwanko - 01.12.2023 :)

Lubimy grudzień.
Jedni lubią grudzień za śnieg, inni lubią grudzień za Mikołajki jeszcze inni lubią grudzień za święta Bożego Narodzenia. A my lubimy grudzień za wszystkie te rzeczy na raz i za spanko - czuwanko, które odbyło się w szkole podstawowej w Dłużynie Dolnej. To było wyjątkowe oczekiwanie na Świętego Mikołaja. Czuwały pani Karolina Świderska i pani Justyna Szpak po to, aby spać mogły dzieci z oddziału przedszkolnego i śnić o prezentach od Mikołaja.

Karolina Świderska