"Biała wstążka" - zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym! :)

Drodzy uczniowie,
Zespół Interdyscyplinarny ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-VIII. Prace konkursowe powinny obrazować, jak postrzegana jest przemoc przez dzieci i młodzież. Udział w konkursie polega na samodzielnym wykonaniu do dnia 04.12.2023r. dowolną metodą plakatu (format A3 bądź A2) do hasła:
"Biała Wstążka"
To największa na świecie międzynarodowa kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy  wobec kobiet. Prowadzona jest w ponad 60 krajach świata.
"Biała Wstążka" jest symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet.
 Pracę należy zgłaszać do pedagoga do dnia 04.12.2023r.
Z każdej szkoły zostanie wyłoniony jeden uczeń, który otrzyma indywidualną nagrodę, dodatkowo zapewniając nagrodę dla całej swojej klasy - bilet do kina lub wyjście na pizzę.
Serdecznie zapraszam.

Katarzyna Dygas-Mieszała