"Szlachetna Paczka" - nie może nas zabraknąć! :)

Drodzy rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły.
Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji darów potrzebnych dla wybranej rodziny. Nasza szkoła jak co roku bierze udział w akcji Szlachetna Paczka.

Jest to piękna i owocna współpraca z Bankiem Spółdzielczym w Pieńsku, który jest głównym organizatorem. Z całego serca prosimy Państwa o wsparcie. Wszystkie dary można przynieść do sali oddziału przedszkolnego. Zbiórka kończy się 8 grudnia 2023 roku. Jak co roku zbieramy trwałą żywność czyli herbata, kawa, kasza ,cukier, mąka, konserwy mięsne i rybne, makaron, olej, mąka, ryż, dżemy, owoce i warzywa w puszce, bakalie, mak, budyń, kisiel, płatki śniadaniowe, proszek do pieczenia, cukier waniliowy, słodycze i tym podobne. Potrzebne są także środki czystości.

Karolina Świderska