Światowy Dzień Zwierząt - wizyta pani Sylwii Rutkowskiej - 04.10.2023 :)

ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ZWIERZĄT

4 października kolejny raz gościliśmy kierowniczkę Schroniska dla Zwierząt Małych  w Dłużynie Górnej – p. Sylwię Rutkowską, z ulubionym pieskiem – Szagi.

Jak co roku czekaliśmy z niecierpliwością na tę wizytę, i jak zwykle mieliśmy szereg pytań dotyczących schroniska i zwierząt tam przebywających. Wizyta pani kierownik była przesympatyczna i przebiegała w bardzo przyjemnej i przyjaznej atmosferze.  Każdy uczeń otrzymał naklejkę z pieskiem lub kotkiem przebywającym w schronisku i w nagrodę mógł pogłaskać SZAGI.  Pani Sylwia Rutkowska przekazała dyplom dla uczniów naszej szkoły za bezinteresowną pomoc dla bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku, a my przekazaliśmy karmę dla zwierząt tam przebywających.

Klasa III – 136,3 kg

Klasa I – 60 kg

Klasa VI – 54,20 kg

Klasa II – 44,70 kg

Oddział przedszkolny – 43 kg

Klasa V- 38, 10 kg

Klasa VII – 34 kg

Klasa IV – 32, 20 kg + 20 szt. koców

Klasa VIII – 17, 80 kg

Łącznie zabraliśmy 460,35 kg karmy. BRAWO!!!

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY! Dzieciom i rodzicom. Zawsze możemy na Was liczyć.

Iwona Pastuszka- Błauciak