Wizyta pana senatora Rafała Ślusarza - 18.09.2023 :)

Dzisiaj odwiedził nas pan Rafał Ślusarz, senator Rzeczpospolitej Polskiej, który wręczył uczniom nagrody za udział w konkursie „List do taty”. Panu senatorowi towarzyszyła pani Marta Krawczyk, reprezentująca biuro senatorskie w Gryfowie Śląskim.

Konkursowe listy do tatusiów pisane były jeszcze w poprzednim roku szkolnym. Pani Aleksandra Rybaczuk, koordynatorka konkursu, zmotywowała do wzięcia udziału aż 12 osób! :)
Wszyscy konkursowicze otrzymali od pana senatora wspaniałe nagrody. Dziękujemy bardzo!

Pani dyrektor Marzena Liskowacka - Kobyłt wręczyła gościom odznaki przyjaciół naszej szkoły.