Podsumowania, podsumowanka - 05.05.2023 :)

W piątek spotkaliśmy się na chwilę, aby omówić ostatnie, aktualne oraz przyszłe wydarzenia.
Pani pedagog wręczyła nagrody za udział w Powiatowym Konkursie Pożarniczym. Jeszcze raz gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników! :)
Pani dyrektor przypomniała o możliwości zapisania się do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Poprosiła również na środek wszystkie osoby, które już tam należą. Gratulujemy Wam podjętej decyzji! Być może zasilicie kiedyś szeregi ochotniczej lub nawet państwowej straży pożarnej? :)

Pani Katarzyna Mazur przedstawiła wstępne wyniki ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego JERSZ. Są bardzo dobre, ale o szczegółach napiszemy dopiero, gdy dotrą do nas dyplomy od organizatora.:)

Podsumowaliśmy także dotychczasową akcję Samorządu Uczniowskiego „Warzywno - owocowe piątki”. Wszyscy zgodnie przyznali, że chcą, by trwała nadal. :)