Lekcja biblioteczna - 8.12.2022 :)

„Zwykłe- niezwykłe”…
Kreatywne warsztaty w bibliotece - 8.12.2022
Jak wykorzystać stare książki i zrobić coś nowego pokazali uczniowie szóstej i siódmej klasy, którzy wzięli dziś udział w kreatywnych warsztatach robienia bombek.
Potrzebne były kartki ze starej książki, nożyczki, klej, włóczka i kolorowe koraliki. Młodzież wysłuchała wskazówek bibliotekarki, obejrzała instrukcję wykonania bombki i z zaangażowaniem wykonała papierowe ozdoby, które pięknie prezentują się na bibliotecznej półce. Reszta uświetni domowe choinki.
To był miło spędzony czas.

Sylwia Olszak