NARODOWE CZYTANIE 2022 :) - 02.09.22

Dzisiaj czytaliśmy uroczyście, wyraźnie i głośno. :)

Pani Sylwia Olszak po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i przygotowała nas, uczestników akcji, do występów w 11. edycji NARODOWEGO CZYTANIA.
Wybór pary prezydeckiej padł w tym roku na „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Odczytaliśmy „Świteziankę” oraz „Powrót taty”.
Czytali uczniowie, pracownicy szkoły oraz nauczyciele. Wszystkich czytających można zobaczyć na fotografiach.
W tle słychać było przepiekną muzykę Fryderyka Chopina oraz Edvarda Griega. O nasze muzyczne doznania zadbali Dominik i Dominik z klasy 8. :)

Pani Sylwio, dziękujemy za Pani zaangażowanie i poświęcony czas. Takie przedsięwzięcia integrują naszą szkolną społeczność i przypominają, że czytanie to jedna z najpiękniejszych czynności.

W imieniu dyrekcji, uczniów i wszystkich pracowników szkoły -
Katarzyna Mazur