Ubezpieczenie uczniów w nowym roku szkolnym.

Rada Rodziców naszej szkoły informuje, że na ubezpieczyciela uczniów w roku szkolnym 2022/2023 została wybrana oferta złożona przez Łużyckie Centrum Ubezpieczeniowe w Zgorzelcu. Jest to oferta Firmy Interrisk.

Do wyboru tego ubezpieczyciela przyczynił się szeroki i korzystny zakres usług oraz wysoka kwota ubezpieczenia. Przypominamy, że ubezpieczenie jest dobrowolne i obejmuje uczniów 24 godziny na dobę.
Składka będzie wynosiła 50,00zł.

Monika Zyzdorf - przewodnicząca Rady Rodziców