Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022 / 2023 :)

Uwaaagaaa, pierwszy września! :) :) :)
Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.
O godz. 8.15 wzięliśmy udział we Mszy Św. w naszym parafialnym kościele.
Następnie odbył się uroczysty apel, podczas którego Rada Rodziców oraz cała społeczność szkolna podziękowały pani Aleksandrze Rybaczuk za dotychczasowe pełnienie funkcji dyrektora naszej szkoły. Od dzisiaj stanowisko to obejmuje pani Marzena Liskowacka - Kobyłt.
Pani dyrektor, życzymy powodzenia!
Po krótkim programie artystycznym pani dyrektor przedstawiła obecnym wychowawców klas oraz pozostałych członków Rady Pedagogicznej.
Wszyscy bardzo się cieszymy, że od października wraca do nas pani Wioleta Kuśnierz, nasza nauczycielka matematyki, która pełnić będzie także funkcję wychowawcy klasy 4.
Pod koniec uroczystości odwiedził nas pan burmistrz Jan Magda wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej, panią Stanisławą Pyszko. Celem wizyty było powitanie naszej nowej pani dyrektor.
Kochani uczniowie, nie zapomnijcie, że jutro wstajecie na dźwięk budzika! :) :) :)
Do zobaczenia!

Katarzyna Mazur