Przedostatni dzień szkoły - czwartek. :)

W czwartek bardzo dużo się działo. :)
Najpierw uczestniczyliśmy w mszy św. kończącej obecny rok szkolny.
Chwilę potem rok szkolny zakończyła nasza zerówka. Maluchy odebrały z rąk pani dyrektor Aleksandry Rybaczuk oraz wychowawczyni Karoliny Świderskiej dyplomy za swoją ciężką pracę.
Dyplomy wręczyła również pani Elżbieta Szupieńko, nauczyciel katechezy.
Dzieci zaprezentowały także program artystyczny przygotowany z wychowawczynią oraz panią Katarzyną Mazur.
A na zakończenie odbył się wczoraj Szkolny Pokaz Talentów. Nasi zdolni uczniowie pięknie śpiewali i tańczyli, byliśmy także świadkami zjawisk niewyjaśnionych, czyli magicznych sztuczek. :)
Zapraszamy na fotorelację.

Katarzyna Mazur