Konkurs ortograficzny "O Pióro Burmistrza" w Pieńsku - 31.05

W ostatnim dniu maja Gabriela Obolska, Weronika Szukalska, Hanna Janas, Gabriel Bieniek, Krystian Piela i Antoni Staniek pod opieką Sylwii Olszak wzięli udział w Gminnym Dyktandzie „O Pióro Burmistrza Pieńska”.

Tekst dyktanda ułożyła i przewodniczyła jury pani Anita Słodzińska. Po wnikliwej analizie komisji dwoje z naszych uczniów znalazło się wśród najlepszych. Są to: Krystian Piela z klasy piątej i Weronika Szukalska z klasy szóstej. Otrzymali piękne dyplomy oraz książkę o starym Pieńsku.
Serdecznie gratuluję!

Sylwia Olszak