03.04.2022 Jarmark wielkanocny :)

Dzisiaj odbył się nasz wielkanocny jarmark.
Jak zwykle w imieniu pani dyrektor i Rady Rodziców dziękujemy księdzu proboszczowi za możliwość przeprowadzenia naszych działań na terenie przykościelnym. :)
Rada Rodziców na czele z przewodnicząca - panią Moniką Zyzdorf - po raz kolejny udowodniła swoją wyjątkową postawą i zaangażowaniem, że dla uczniów naszej szkoły zrobi wszystko.
Kochane Mamy, drodzy, niezastąpieni strażacy z OSP w Dłużynie Dolnej (wraz z komendantem, panem Robertem Waśkowskim), dziękujemy za przepyszne ciasta, za cudowne świąteczne ozdoby, za czas poświęcony na ich wykonanie, za dzisiejszą sprzedaż wyrobów artystyczno - kulinarnych w niesprzyjających warunkach pogodowych (owszem, słońce świeciło, ale nóżki tupały z zimna :) ), za pomoc męskich, silnych ramion przy rozkładaniu namiotów i dźwiganiu ciężkich ławek….

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Dłużyny za wsparcie finansowe, za zakup ozdób i ciast. Za każdym razem bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo z nami. Ale przyznacie - obok naszych stoisk, uśmiechających się mam i drażniących nozdrza swymi aromatami ciast nie da się przejść obojętnie… :)
To wspaniałe, że potrafimy się zjednoczyć i z uśmiechem na twarzach działać dla dobra naszej (wyjątkowej przecież ) szkoły.

Szczególne podziękowania kierujemy jeszcze raz w stronę przesympatycznych i niezawodnych panów strażaków z OSP. Zawsze możemy na Was liczyć.

Już wkrótce poinformujemy o zebranej kwocie.
Dyrektor Aleksandra Rybaczuk wraz z pracownikami szkoły.

Tekst: Katarzyna Mazur