29.03.2022 Smaczne lekcje w klasie siódmej. :)

Odkrywamy kulinarne talenty
W klasie siódmej uczniowie uwielbiają ciepłe przekąski. Dzięki udziałowi w projekcie przyrodniczym i pozyskanym opiekaczom mogli w kolejnych tygodniach przygotować pyszne tosty. Słodkie gofry zaproponował koleżankom i kolegom Marcel, a nietypowe naleśniki wykonali Hubert i Paweł.
Działania przyczyniły się do odkrycia talentów kulinarnych i organizacyjnych oraz integracji klasy. Siódmoklasiści zachęcili także innych do korzystania z posiadanych zasobów szkoły i przygotowania własnych smacznych posiłków.

Przepyszne tosty zostały przygotowane dzięki sprzętowi, który otrzymaliśmy w ramach programu "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI".

Wychowawczyni Sylwia Olszak