Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. :)

To był trudny rok.
Rok przepleciony strachem o zdrowie, naznaczony tęsknotą za normalnością, spędzony z dala od rówieśników, głównie przed monitorami komputerów…
Normalność nadeszła na krótko, ale i tak bardzo się z niej cieszyliśmy. Radości nie było końca. Miesiąc poprzedzający zakończenie roku szkolnego był chyba najbardziej towarzyskim czasem w historii szkoły. :)

W piątek, 25.czerwca, zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.
Pierwszy etap edukacyjny zakończyła klasa III, która pożegnała się ze swoją wychowawczynią – panią Joanną Kroczyńską. Na chwilę zrobiło się smutno i wzruszająco.
Tradycyjnie nagrodzeni zostali uczniowie klas I-VII wyróżniający się w nauce oraz ci, którym do wyróżnienia zabrakło naprawdę niewiele.
Wręczona została nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk, pana Jana Magdy, nagroda Przewodniczącego Rady Miejskiej – pana Łukasza Brodziaka, nagroda Radnych Rady Miejskiej w Pieńsku oraz nagroda naszej pani dyrektor. Jak co roku swoją nagrodę dla najlepszego matematyka ufundował Bank Spółdzielczy w Pieńsku, który reprezentowała pani Agnieszka Wojtasińska.

Uczniowie otrzymali także nagrody ufundowane przez niezawodnych przyjaciół naszej szkoły. Oto oni:
- pan Leszek Winiarz
- pan Dariusz Chodor
- pan Zygmunt Borowski
- państwo Renata i Michał Kutrowscy, firma „REMI”
- strzelnica LUPUS
- Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”
- Towarzystwo Ubezpieczeniowe „Alianz”
- pan Paweł Gardjan
- firma „RADAR”, Dariusz i Rafał Jaroszowie
- pan Andrzej Świderski

Dziękujemy z całego serca wszystkim sponsorom i przyjaciołom naszej szkoły za przekazane wsparcie finansowe.
Dziękujemy naszej wspaniałej Radzie Rodziców, na czele z przewodniczącą – panią Magdaleną Wiewiórą, za troskę o nas, za całoroczną niezawodną współpracę i za całodobową gotowość do pomocy .  :)

Żegnamy się w nadziei, że od września zajęcia odbywać się będą wyłącznie stacjonarnie. Koronawirusie, a kysz!

Życzymy wszystkim cudownych i niezapomnianych wakacji.
Dyrektor i pracownicy szkoły.

Tekst: Katarzyna Mazur