Dzień Dziecka w naszej szkole :)

Ach, co to był za dzień! Co to był za Dzień Dziecka! :)

Z wielką radością spotkaliśmy się dzisiaj w naszej szkole. Wszyscy - od maluszków po siódmoklasistów - z uśmiechami na twarzach delektowaliśmy się piękną pogodą, niespodziankami i wytęsknioną obecnością rówieśników.
Nie było czasu na nudę. Poranne godziny spędziliśmy w gabinetach; tam przygotowywaliśmy klasowe plakaty (zdobią ogrodzenie naszego placu zabaw), uaktualnialiśmy klasowe gazetki, no i oczywiście rozmawialiśmy, rozmawialiśmy, rozmawialiśmy… Wręczone zostały także prezenty, przygotowane przez rodziców …. i nie tylko. Dzieciaki, jak myśmy za Wami tęsknili!

Około godziny dziesiątej całe towarzystwo wyniosło się na szkolne podwórko. Przywitała wszystkich pani dyrektor, informując jednocześnie o przebiegu dnia.
A jak on przebiegał?
A więc:
- wcinaliśmy przepyszne kiełbaski
- harcowaliśmy na placu zabaw
- rozszyfrowywaliśmy fotografie z dzieciństwa pracowników naszej szkoły (oj, działo się… :))
- jedliśmy arbuzy
- jedliśmy lody
- puszczaliśmy bańki mydlane (piękne prezenty w klasie II)
- braliśmy udział w rozgrywkach sportowych
- zorganizowaliśmy pokaz mody (zeróweczka)
Mało? :)
To zapraszamy do galerii zdjęć. Ponieważ narobiłam ich całe mnóstwo, będą podzielone na kilka postów.

Dziękujemy rodzicom z klasowych trójek oraz Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu dzisiejszego święta. Było naprawdę cudownie.
Było tak, jak dawniej.

P.S. Nie myśleliśmy, że rozpoznanie na zdjęciach pracowników szkoły okaże się takim problemem. Prawdziwy „challenge”!
Ale znalazło się czworo niepokonanych. Odgadli bezbłędnie wszystkie nie tknięte jeszcze zębem czasu oblicza na fotografiach. Brawo, Zuziu, Julio, Julio i Miłoszu! :)

Katarzyna Mazur

P.S. Zapraszamy do galerii zdjęć i filmów na naszym szkolnym Facebooku: https://www.facebook.com/szkoladluzyna