WRZESIEŃ W NASZEJ ZERÓWCE

Pobyt dziecka w przedszkolu nierozerwalnie związany jest z zabawą. Oczywiście stosuje się rozwiązania, polegające na tym, że poprzez zabawę dziecko się uczy, rozwija. W edukacji przedszkolnej nie ma konkretnych ukierunkowań pod dany typ działania. Istnieje możliwość spróbowania wielu form zabawy, rozwoju poprzez sport, ruch, taniec, czy zajęcia plastyczne. Nic nie dzieje się pod przymusem, można próbować wszystkiego. Jest to bardzo istotne, gdyż tylko w ten sposób, dziecko może rozwijać się wielotorowo, co będzie przydatne w późniejszych latach. Zapraszam więc do naszej galerii, żebyście mogli chociaż zobaczyć to czego doświadczają dzieci każdego dnia.