12.10.2020 KLASA CZWARTA CZYTA NASZYM PRZEDSZKOLAKOM

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" uczniowie z klasy czwartej odwiedzili swoje młodsze koleżanki i swoich młodszych kolegów z zeróweczki.

Czwartoklasiści zaprezentowali głośne czytanie fragmentów lektury "Akademia pana Kleksa" Jana Brzechwy.
Okazało się, że książka jest też znana młodszym dzieciom, które bezbłędnie odpowiadały na pytania starszych uczniów. Na zakończenie spotkania w nagrodę dzieci otrzymały podobizny głównego bohatera Adasia do pokolorowania.
Wizyta okazała się również świetną okazją nie tylko do głośnego czytania, ale także pokonywania tremy przed występami publicznymi.

Wasza polonistka i bibliotekarka  - Sylwia Olszak