30.09.2020 DZIEŃ CHŁOPCA

Wczoraj świętowaliśmy Dzień Chłopca! Z tej wyjątkowej okazji już od rana w naszej szkole wszyscy chłopcy mieli okazję poczuć się wyjątkowo.

Na wspólnym apelu złożyłyśmy naszym chłopakom życzenia oraz obdarowałyśmy ich słodkościami. Dziękujemy chłopakom za super pomysł- wszyscy założyli tego dnia krawat!
Aby jeszcze bardziej uczynić ten dzień wyjątkowym, klasy I-III wybrały się na wycieczkę do Żareckiego Gaju. W tym dniu nasze dzieciaki mogły zjeżdżać z dmuchanych zamków, skakać na trampolinie, huśtać się, korzystać ze ścieżek edukacyjnych (sensorycznych), a także brać udział w zawodach sportowych. Prócz tych wspaniałych atrakcji były pyszne kiełbaski z ogniska, frytki, popcorn, a na zwieńczenie dnia słodka wata cukrowa. Radości nie było końca. Wszyscy wróciliśmy do szkoły bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi.

Paulina Paluszkiewicz - wych. klasy I