Ciekawe lekcje - Pinokio w roli głównej

Pinokio w roli głównej

Pinokio to jedna z ulubionych lektur czwartoklasistów. Chcąc uwiecznić małego pajacyka uczniowie wykonali postać bohatera. Powstały bardzo ciekawe prace wykonane różnymi technikami.  Ulubionym materiałem była plastelina. Nie zabrakło marionetek na sznureczku oraz wyklejanek i pięknych rysunków. Wystawę mogli obejrzeć rodzice oraz starsi koledzy. Praca pobudziła wyobraźnię dzieci, co zostało docenione przez polonistkę.

Sylwia Olszak