Ciekawe lekcje - "Opowieści z Narnii" - projekt "Lektura w pudełku"

"Opowieści z Narnii" - projekt "Lektura w pudełku"

Uczniowie piątej klasy przygotowali na lekcję języka polskiego projekt "Lektura w pudełku" z książki "Opowieści z Narnii" Lewisa. Pomysły dzieci były bardzo ciekawe. Przedstawiały magiczną szafę, w której znajdowało się przejście do tajemniczego świata. Dziewczynki i chłopcy  w swoich pracach umieścili postacie z lektury na tle zimowego krajobrazu. Prace zostały wykonane starannie, uczniowie ciekawie opowiadali o swoich kolażach. Wszyscy zaangażowali się w działania. Nauczycielka wysoko oceniła prace dzieci.

Sylwia Olszak