Ciekawe lekcje: "Hobbit" w pudełku

"Hobbit" w pudełku

Na języku polskim klasa szósta przerabiała lekturę "Hobbita" Tolkiena.  Uczniowie mieli za zadanie wykonać projekt "Lektura w pudełku". Wnętrze zawierało wszelkie skojarzenia związane z przygodami Bilbo Bagginsa. Najczęstszym motywem były figurki głównego bohatera w jaskini, Gandalfa, Golluma, krasnoludów.  W pracę zaangażowali się wszyscy uczniowie. Starannie wykonali swoje projekty i opowiedzieli o nich na lekcji. Nauczycielka wysoko oceniła dzieła szóstoklasistów.

Sylwia Olszak.