MIKOŁAJKOWY TYDZIEŃ - czwartek - Mikołajkowe karaoke

Muzyczny Mikołajkowy Czwartek 05 grudnia br. był wspaniałą okazją do prezentacji piosenek MIKOŁAJKOWYCH, ZIMOWYCH i ŚWIĄTECZNYCH w wykonaniu wszystkich chętnych uczniów z Naszej szkoły. Po raz kolejny wspólne muzykowanie odbyło się w formie KARAOKE. Pomysł z poprzednich lat okazał się przedni i również dzisiaj wszyscy wyśmienicie się bawili. Śpiewaliśmy znane i mniej znane utwory świąteczne podając sobie mikrofon „z rak do rąk”! Każdy bez wyjątku mógł spróbować swych sił!

Gratuluję wszystkim pomysłu i odwagi!

Było radośnie, miło i bardzo muzycznie. I w ten oto rozśpiewany sposób minął nam czwarty dzień  mikołajkowych atrakcji.

Ja ze swojej strony dziękuję panu Jarosławowi Żółtanskiemu,  który przygotował  cały sprzęt wizji i fonii oraz Pawłowi Kisielewiczowi , który sprawdził się w roli „pana technicznego”.

Ho, ho, ho…. Pozdrawiam!
M. Liskowacka – Kobyłt