13.01.2019 PIEŃSK - 27. FINAŁ WOŚP

Przedstawiamy fotorelację z 27. finału WOŚP w Pieńsku.
Nie mogło nas tam zabraknąć. Nasza szkoła reprezentowana była przez: chórek „Wiolinki”, zespół taneczny „Pląsik”, dziewczynki z oddziału przedszkolnego oraz 27 osób z klas II-VI, które wraz z odśpiewały tańcząc Uśmiech dwie piosenki w języku niemieckim. Występujących przygotowali:
p. Wiesław Wyspiański, p. Iwona Pastuszka-Błauciak, p. Karolina Świderska oraz p. Katarzyna Mazur.
Było pięknie, jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że pełna radość ze świętowania zostanie przyćmiona przez tragiczne wydarzenia w Gdańsku.
Pobity został kolejny rekord naszego miasta. Mieszkańcy gminy pokazali ponownie wielkie serca oraz sięgającą nieba chęć pomagania.
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym finale, którego finał okazał się taki smutny...
Dziękujemy rodzicom za dowiezienie dzieci do Pieńska. Wasza pomoc jest, jak zwykle, nieoceniona.

K. Mazur