07-08.12.2018 "SPANKO CZUWANKO"

Dzień dobry Uśmiech

O7.12.18r. w naszej szkole miało miejsce „Spanko czuwanko”. To nic innego jak nocowanie w szkole, w tym czasie  klasa 0 i klasa I nocowały
w szkole i czekały na św. Mikołaja oraz na prezenty. Panie wychowawczynie – pani Joanna Kroczyńska i  pani Karolina Świderka przygotowały
dla dzieci różne gry i zabawy. Były tańce, rozmowy, dużo radości i śmiechu. Po kolacji odbyła się projekcja filmu o małym reniferze, który ratował święta. Po bajce każda klasa poszła do swoich sal, tam z wielkim przejęciem, że zbliża się pora snu bez mamy zmęczone dzieci zasnęły.
Były bardzo dzielne! Nikt nie płakał, nikt nie chciał wracać do domu. Ten wieczór nie byłby taki wyjątkowy gdyby nie pomoc pani Katarzyny Mazur, którą dzieci uwielbiają, pani Renaty Kutrowskiej, na której zawsze możemy polegać, od której  mamy zawsze mnóstwo wsparcia!
Była jeszcze Amelia Sarzyńska, absolwentka naszej szkoły, dziewczyna pogodna, uśmiechnięta i świetnie zorganizowana- w końcu to nasza uczennica!!!!

Z pewnością jeszcze to powtórzymy Uśmiech

K. Świderska