01.10.2018 Dzień Chłopca w klasie 4 a

Witani muzyką i znaczkami z miłymi słowami przez dziewczynki z samorządu szkolnego poczuliśmy uroczysty charakter Dnia Chłopca.
Muzyka na przerwach, zabawa w klasach- aby chłopcy poczuli się ważni i doceniani.

Również w klasie 4 a dziewczynki z pomocą rodziców przygotowały dla swoich kolegów piękną niespodziankę. Zaśpiewały chłopcom "Sto lat", wręczyły kubeczki z napisem "Przystojniak to tylko z 4 a" oraz słodkie wafelki. Wybrały również najsympatyczniejszego chłopaka, którym okazał się Nikodem. Wszyscy bili mu brawo. Chłopcy odwdzięczyli się dziewczynkom drobnym upominkiem- portfelikiem i słodkim wafelkiem.
Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze, a po południu wzięliśmy udział w zabawach przygotowanych przez opiekunów samorządu oraz
posililiśmy się pysznymi kiełbaskami z grilla. Dzień bardzo podobał się dzieciom.

Wychowawca klasy IV

S. Olszak