06.04.2017 Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem

6 kwietnia uczniowie najwyższej klasy naszej szkoły pisali Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem, „Gazetą Wyborczą” i British Council.
Jest to jedyny sprawdzian zewnętrzny, w oficjalnej formule, który obiektywnie weryfikuje poziom wiedzy uczniów kończących klasę szóstą, podsumowuje trzyletnią pracę, przygotowuje do rozpoczęcia kolejnego etapu kształcenia oraz motywuje uczniów do nauki przed zapowiadaną „małą maturą” po klasie ósmej.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!