11.06.2016 Odwiedziny w Domu Samotnej Matki w Pobiednej

Odwiedziny w Domu Samotnej Matki w Pobiednej

W sobotę 11 czerwca 2016 roku odwiedziłam Dom Samotnej Matki w Pobiednej dostarczając środki chemiczne i pielęgnacyjne  zebrane przez rodziców, opiekunów, dzieci i pracowników  Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dłużynie Dolnej. W domu zamieszkuje obecnie 12 matek z szesnaściorgiem dzieci. Panie były bardzo miło zaskoczone tak dużą  ilością zebranych darów. Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, panie oprowadziły mnie po obecnie remontowanym budynku i pomieszczeniach gospodarczych.

W imieniu Pań i ich dzieci składam Państwu serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i chęć pomocy innym.
Ja dołączam się do tych podziękowań, i  cieszę się, że po raz kolejny mogłam liczyć na odzew w kolejnym działaniu charytatywnym organizowanym przeze mnie.

Z ogromnym podziękowaniem

Koordynator szkolnych akcji zbiórek