11-12 V 2016 DNI PIEŃSKA 2016

DNI PIEŃSKA ‘2016

Tegoroczne Dni Pieńska odbyły się 11 czerwca na placu dawnej huty szkła  „Lucyna”, gdzie znajdowała się scena główna,  na której Nasze szkolne zespoły artystyczne  mogły zaprezentować przygotowany repertuar.
Były to zespół fletowy „Fleciki” – opiekun pani M. Liskowacka – Kobyłt, zespół taneczny „Pląsik” – opiekun pani I. Pastuszka – Błauciak  oraz chórek szkolny „Wiolinki” – opiekun pan W. Wyspiański.

Po uroczystym otwarciu, którego dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk pan Jan Magda, przekazując klucz do bram miasta lokalnej młodzieży, z nieukrywaną przyjemnością, mogliśmy jako pierwsi rozpocząć występy artystyczne szkół.

W promieniach czerwcowego słońca uczniowie Naszej szkoły mogli zaprezentować swoje talenty gry, tańca
i śpiewu
, które rozwijają przez cały rok uczęszczając na dodatkowe zajęcia  kół zainteresowań. Pięknie ubrani wspaniale prezentowali się na scenie. Dziewczęta i chłopcy byli trochę stremowani,  zwłaszcza Ci młodsi, ale
z zaangażowaniem i radością promowali Nasza szkołę.

Występy artystyczne zespołów wypadły wyśmienicie, a  brawa, które otrzymaliśmy były tego potwierdzeniem!.  Jak zawsze wspierała Nas Pani dyrektor Jolanta Serdyńska mocno klaszcząc i wiwatując oraz nasi wyjątkowi rodzice, którzy  również wspaniale Nas dopingowali. Z takimi fanami zawsze raźniej. DZIĘKUJEMY!!!

Gorąco pozdrawiam!

M. Liskowacka – Kobyłt

n-l muzyki

P.S. Jak zawsze serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym rodzicom, że poświecili swój wolny czas, aby dowieść dzieci na występ!!!