18-19.05.2016 Test Umiejętności Trzecioklasisty

W dniach 18-19 maja 2016r. uczniowie klasy III przystąpili do Testu Umiejętności Trzecioklasisty, opracowanego przez Wydawnictwo Nowa Era.

Test składał się z dwóch części:

• I - j.polski - w któej uczniowie mieli do rowiązania 10 zadań.
  • II - matematyka - w której uczniowie rozwiązywali 11 zadań.

Badanie pozwoli na rozpoznanie mocnych  i słabych stron wiedzy i umiejętności każdego ucznia kończącego klasę III. Diagnoza ta da informację rodzicom, jaki jest poziom kompetencji jego dziecka, a nauczycielom pozwoli dostosować działania pedagogiczne stosownie do wykrytych trudności lub rozwinąć posiadane już umiejętności uczniów.

wychowawca klasy III

Iwona Pastuszka – Błauciak