25.02.2016 Pieńsk - spotkanie z Mistrzem - p. Andrzejem Supronem

W dniu 25 lutego 2016r. uczniowie naszej szkóly wzięli udział w spotkaniu z wicemistrzem olimpijskim, mistrzem świata i europy panem Andrzejem Supronem. Spotkanie zostało zorganizowane w ECK oraz w gimnazjum w Pieńsku.

Uczniowie zapoznali się z sylwetką mistrza, jego karierą sportową i nie tylko. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze sportowcem oraz otrzymać autograf.

W hali sportowej przy gimnazjum zostały przeprowadzone mini zawody, które miały na celu przybliżyć zapasy młodym sportowcom a może przyszłym mistrzom zapasów. Zawody komentował sam p. Andzrej Supron a sędziowali nauczyciele i trenerzy zapasów z Pieńska.

Wszyscy otrzymali na koniec pamiątkowe medale oraz koszulki.

Zabawa była super !!!!!!!!!!!Uśmiech

ze sportowym pozdrowieniem

Jarosław Żółtański

Zapraszamy na stronę Gimnazjum w Pieńsku do obejrzenia fotorelacji z wizyty