14.01.2016 Sukces "Flecików"

Nie wystarczy mieć talent, trzeba go jeszcze odkryć i pozwolić mu się rozwijać.

W Naszej szkole działa wiele kół zainteresowań, w których uczniowie mogą rozwijać, doskonalić i pracować nad własnym talentem. Jednym z nich jest koło fletowe Fleciki, które prężnie działa prezentując, z wielkim powodzeniem, występy artystyczne „mniejszej i większej” publiczności!

Jedną z ostatnich prezentacji muzycznych Flecików był występ na Szczodrym wieczorze w EuroRegioKom

w Pieńsku, 9 stycznia br., który zachwycił publiczność, a nam przyniósł radość z kolejnego znakomitego występu.
Na apelu szkolnym prezentującym relację z tegoż to przedsięwzięcia przez TVT Zgorzelec, pani dyrektor Jolanta Seredyńską pogratulowała i podziękowała wszystkim dziewczętom za zaangażowanie, chęci i poświęcony czas.
Na „ręce” dziewcząt zostały złożone podziękowania dla rodziców, którzy wspierają swoje pociechy w rozwoju talentu

oraz dowożą je na wszelakie imprezy. Fleciki zostały obdarowane słodkościami, które przekazał dyrektor EuroRegioKom
w Pieńsku, pan Andrzej Świderski od gości z Niemiec będących na Naszym występie. Zespół otrzymał również gratulacje od burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk – pana Jana Magdy, co potwierdziło doskonałość Naszego występu. Dziękujemy!

Zatem ...warto podejmować wyzwania i szukać możliwości własnego rozwoju.

Każda umiejętność, cokolwiek by to nie było jest naprawdę łutem szczęścia i wierzcie mi, każdy do czegoś talent ma – niektórzy o tym po prostu jeszcze nie wiedzą, a on bardzo często nadaje sens naszemu życiu.

M. Liskowacka – Kobyłt

Opiekun zespołu

Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia relacji ze Szczodrego wieczoru na TVT Zgorzelec