16.01.2015 DYSKOTEKA KL. VI

DISCO KLASY VI

Karnawał 2015 w pełni trwa! I w karnawale wszyscy lubią bale! Uśmiech A uczniowie Naszej szkoły jak najbardziej!!!
16 stycznia br. cała społeczność szkolna bawiła się na balu karnawałowym w zaprzyjaźnionej restauracji „Miłość”
w Dłużynie Dolnej, a po południu nasi najstarsi uczniowie – klasa VI zagościła na disco w Gimnazjum o. Michała Tomaszka w Pieńsku!

Nasza młodzież dostała zaproszenie na dyskotekę karnawałową i z wielką radością z niego skorzystała!!! Bawiliśmy się wyśmienicie! Na dyskotece odbył się konkurs na najpiękniejszą maską oraz strój karnawałowy, był mini poczęstunek i oczywiście tańce! Cieszymy się bardzo, że klasa VI Naszej szkoły została tak miło i serdecznie przyjęta przez młodzież z gimnazjum i mogła wspólnie się pobawić!
Mamy nadzieję, że stanie się to tradycją!Uśmiech

Dziękuje bardzo rodzicom za sprawną organizację i dowóz dzieci na dyskotekę oraz za wspaniałą opiekę
pani dyrektor Jolanty Seredyńskiej i pana Wiesława Wyspiańskiego.

M. Liskowacka – Kobyłt

wych. klasy VI