15.11.2014 Nasz udział w święcie „DNI BOHATERA DOMU”

BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA
                                             BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
                                             I ZNOWU CZASU BĘDZIE MAŁO!
                                             BĘDZIE GŁOŚNO, BĘDZIE RADOŚNIE
                                             ZNÓW NASZA SZKOŁA RAZEM CZADU DA....

Oj lubimy, lubimy, by nas chwalono!!!
     Nas czyli uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dłużynie Dolnej, gdyby ktoś miał wątpliwość o kim mowa!
     A na pewno żadnych wątpliwości nie miała publiczność, oglądająca i kibicująca Nam podczas występów
w LEROY MERLIN w Zgorzelcu. Był to nasz pierwszy występ na tego rodzaju imprezie, ale przyświecał nam jeden cel, aby wspaniale się zaprezentować i żeby zapromować Nasza szkolę.  Bo ja zapowiedziały nasze wspaniałe prowadzące „Jesteśmy małą wiejską szkołą należąca do gminy Pieńsk. Mimo tego, że jest nas niewiele, mamy wielkie serca i lubimy wszelkie występy, imprezy, konkursy i bardzo chętnie bierzemy w nich udział.  Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy zaproszenie na tę uroczystość”.
     Bardzo ważne jest to, że jako jedyna szkoła z powiatu zgorzeleckiego zostaliśmy zaproszeni przez
p. Krzysztofa Wołoszyndyrektora sklepu LEROY MERLIN oraz organizatora tegorocznego święta
DNI BOHATERA DOMU”, p. Sylwestra Kobyłt, aby uczestniczyć w tej corocznej imprezie.
     Swoje talenty mogliśmy zaprezentować podczas występów artystycznych, które odbyły się 15 listopada br.
o godzinie 16.00 (sobota). Byliśmy dumni i było nam niezmiernie miło, że mogliśmy naszymi występami umilić to świętowanie
     Przyjęto Nas wspaniale, a i my zaprezentowaliśmy się świetnie! Warto jest pielęgnować swoje talenty i wytrwale ćwiczyć,  aby móc je potem pokazać szerszej publiczności!
     Występy artystyczne Naszej szkoły, były prezentowane przez: zespół taneczny PLĄSIK – opiekun
p. Iwona Pastuszka - Błauciak, zespół taneczny TIP – TOP – opiekun p. Kamila Kędzierska, zespół muzyczny FLECIKI – opiekun p. Marzena Liskowacka – Kobyłt oraz chórek szkolny WIOLINKI – opiekun
p. Wiesław Wyspiański.

Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, dziadków, bliższej i dalszej rodzinie! Dziękujemy za pomoc i opiekę
p. dyrektor Jolancie Seredyńskiej oraz p. Aleksandrze Rybaczuk. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tej imprezie!
Czuliśmy Wasze wsparcie!!! Uśmiech

M. Liskowacka - Kobyłt