25.10.2014 - Wizyta uczniów klasy IV w MULTIKINIE

Wizyta uczniów klasy IV w MULTIKINIE

Uczniowie klasy IV postanowili wraz z wychowawczynią wybrać się do  „ Multikinia” w Zgorzelcu na film „Pinokio”, będący ekranizacją ich lektury  pod tym samym tytułem.
Po wielu perypetiach wspólne wyjście na seans miało miejsce w sobotę 25 października 2014r. na godz. 12.30.
Film nam się podobał, ale dostrzegliśmy wiele różnic między książką, a obejrzanym obrazem. Jak się okazało niektórzy już przeczytali lekturę – Brawo!.

Chcę nadmienić, że było to przedsięwzięcie, które wymagało dużego zaangażowania ze strony rodziców. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy obejrzeć film. Zwłaszcza tym rodzicom, dzięki którym mogli dostać się do kina uczniowie mający kłopoty „ z transportem”.
Szczególnie mocno pragnę  podziękować  p. M. Listwan, która zajęła się organizacją naszego wyjazdu i wraz
z córką Paulinką towarzyszyła nam w kinie.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się podobne wyjście. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Wych. kl. IV

A. Rybaczuk