27.06.2014 OGNISKO KLASOWE UCZNIÓW KLASY V

było to tak......
Po ciężkiej całorocznej pracy każdemu należy się solidny wypoczynek!!!
Nauka, stres, mobilizacja, wzloty i upadki towarzyszą wszystkim uczniom podczas całego roku szkolnego,
dlatego czekają oni na upragnione WAKACJE!!!

Ale wierzcie mi nie tylko uczniowie, również i nauczyciele potrzebują wypoczynku.

Klasa V postanowiła zakończyć rok ciężkiej, wytężonej pracy i rozpocząć upragnione wakacje miłym spotkaniem
przy ognisku. Już po raz drugi, dzięki uprzejmości Państwa Roksany i Dariusza Szyrockich mogliśmy zorganizować nasze ognisko w ich ogrodzie. Cieszę się że część uczniów z klasy piątek pomogła w przygotowaniach do ogniska. BRAWO!

Było wesoło, miło i smacznie! Jedliśmy pyszne kiełbaski oraz ciasta i sałatki zrobione przez panie Roksanę Szyrocką, Ewę Ekert i Annę Łaskawy.  Pani Angelika Michaluk wspaniale umiliła czas dzieciom zapraszając ich do wspólnego śpiewu i zabaw przy muzyce przy dźwiękach gitary.

Teraz przyszedł czas na podziękowania!!!
Dziękuje bardzo Państwu Roksanie i Dariuszowi  Szyrockim, Annie i  Darkowi Łaskawym, Ewie i  Grzegorzowi Ekert, Edycie i Sławomirowi Siwickim, Angelice Michaluk za organizacje i przygotowanie naszego wspaniałego spotkania oraz państwu Katarzynie i Adamowi Niedzielskim, Ewie Wiszniewskiej za przybycie na ognisko oraz pani Beacie Kucza za upieczenie ciasta.

Tym radosnym wierszykiem życzę NIEZAPOMNIANYCH WAKACJI!!! Uśmiech

Zaczynają się wakacje
będziemy mieć wolny czas.
Powiewa ciepłym wiatrem,
łąkami pachnie nam.