18.03.2014 Spotkanie z Mistrzem Świata w zapasach p. Józefem Traczem

W dniu 18 marca 2014r. na zaproszenie Pani  Agaty Słapczyńskiej  Dyrektora Szkoły Podstawowej nr.1 w Pieńsku i p. Pando Bagladzis –trenera zapasów w Pieńsku, uczniowie

naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z wieloletnim medalistą olimpijskim i Mistrzem Świata w zapasach p. Józefem Traczem.  Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o drodze  kariery sportowej mistrza zapasów . Dzieci mogły dowiedzieć  się jak wygląda trening zapaśnika, gdyż obejrzeli pokaz młodych adeptów tego sportu przygotowany na tę szczególną uroczystość. Mogli  także „porzucać” mistrzem olimpijskim i przekonać się na własnej skórze jak to jest być zapaśnikiem. Po pokazie była możliwość sfotografowania się z p. J.Traczem i otrzymania  autografu.

Dziękujemy za umożliwienie nam uczestniczenia w tym spotkaniu.

nauczyciel w-f

J. Żółtański