W klasie III….- czyli nasze lekcje online

Od 16.03.2020r. zgodnie z zaleceniami MEN uczniowie klasy trzeciej rozpoczęli naukę zdalną przez e-dziennik. Korzystaliśmy z e-podręcznika dla klasy 3 oraz programów telewizyjnych ( m.in.TVP2 „Wesoła nauka”).

Od 30.03.2020r. pracujemy online, korzystając z podręcznika „Nowi Tropiciele”, ćwiczeń i kart pracy. Spotykamy się codziennie. Pierwsza lekcja była bardzo radosna. Wszyscy ucieszyliśmy się ze wspólnego spotkania: dzieci, rodzice i wychowawca.

Trzecioklasiści pięknie i aktywnie pracowali na lekcjach online. Organizowali wystawy prac plastyczno-technicznych, słuchali muzyki, tańczyli i ćwiczyli. SUPER udała nam się nawet inscenizacja online pt.” Jak uratować las”.

Czasami na lekcjach możemy podziwiać czworonożnych przyjaciół dzieci: pieski, kotki i szczurki. Oglądaliśmy również gniazdo zbudowane przez osy.

Z okazji Dnia Mamy klasa trzecia  przygotowała niespodzianki. Dnia 26.05.2020r.każdy uczeń zaprosił kochaną mamusię na lekcję online. Najpierw zaśpiewaliśmy „100 lat”, a potem uczniowie złożyli życzenia, wręczyli przygotowane własnoręcznie prezenciki i bukieciki polnych kwiatów. TO BYŁ NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ MAMY online NA ŚWIECIE!!!

DRODZY RODZICE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIA, ROZMOWY TELEFONICZNE, SMS -y , ZAANGAŻOWANIE W LEKCJE ONLINE.

Wychowawca kl. III mgr Janina Bąk