Konkurs biblioteczny "Chłopki do bibliotek!" :)

Drodzy czytelnicy i drogie czytelniczki!
Nasza biblioteka szkolna wzięła udział w konkursie „Chłopki do bibliotek!” organizowanym przez Wydawnictwo Marginesy.

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy wyjątkowy egzemplarz książki „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” z autografem autorki Joanny Kuciel-Frydryszak oraz pamiątkową pieczątką.
Ten wyjątkowy egzemplarz pozwoli zapoznać się naszym starszym użytkowniczkom i użytkownikom z tym bestsellerem wydawniczym.
Bardzo dziękujemy!

Sylwia Olszak