Rodzice, rozmawiajcie z dziećmi! - zaproszenie na film :)

MOC RODZICIELSTWA
Dlaczego rozmowy rodziców z dziećmi są tak ważne? Czego dorośli mogą nauczyć się od swoich dzieci? I co tak naprawdę oznacza doskonale znane nam wszystkim powiedzenie „Ja w Twoim wieku”?
Ambasadorami projektu MŁODE GŁOWY i naszej najnowszej kampanii #RodziceUważni skierowanej do rodziców i opiekunów zostali: Natalia Kukulska, Kuba Błaszczykowski, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Kasia Sokołowska, Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Przemysław Staroń, Rafał i Kordian Szymańscy, Natalia Sisik czy Kacper Zembrzucki (@zetkacper).
Z całego serca Wam dziękuję
Z międzynarodowych badań wynika, że poziom wypalenia rodzicielskiego w Polsce jest najwyższy. Nikt nas nie uczy tego, jak być rodzicem. Czasem wydaje nam się, że robimy coś najlepiej na świecie, a jako dorośli również popełniamy błędy. Dlatego wierzę, że warto być rodzicem uważnym na potrzeby dziecka i częściej pytać niż wygłaszać rady.
Nasz projekt edukacyjny „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA kieruje swoje działania zarówno do młodych, jak i dorosłych - nauczycieli i rodziców.
Teraz z myślą o rodzicach i opiekunach opracowaliśmy bezpłatny program wspierający kompetencje rodzicielskie, który ma pomóc w budowaniu i wzmacnianiu relacji rodzinnych. Cykl ogólnodostępnych filmów edukacyjnych stworzony został wspólnie z Parenteen.pl – nowe odcinki publikowane są co piątek na naszej stronie www.mlodeglowy.pl
Całość cyklu dopełniają poprowadzone przez specjalistów webinary na żywo. We współpracy z Fundacją UNAWEZA powstał również Newsweek Psychologia Wydanie Specjalne: Dobre (Nie_idealne) rodzicielstwo.
Dostępny już od 17 kwietnia!
Działamy dla wszystkich MŁODYCH GŁÓW.
Bez wyjątku.
M.