Certyfikaty dla naszych uczniów z Ukrainy :)

Uczniowie ósmej klasy Vadym Klipkov oraz Vladyslav Mandro otrzymali piękne certyfikaty od Fundacji Jedność i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie za udziału w ogólnopolskim konkursie „Moje osiągnięcia”.

Ósmoklasiści podzielili się swoją historią, swymi osobistymi osiągnięciami i sukcesami, z których są dumni. Było to dla nich ciekawe doświadczenie, które stanie się nie tylko inspiracją do dalszych pozytywnych działań i sięgania przez nich po nowe wyzwania, ale też doda skrzydeł innym.
Jestem z nich bardzo dumna.

Sylwia Olszak- opiekunka uczniów z Ukrainy