Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III w Pieńsku - 05.03.2024 :)

Dnia 5 marca 2024r. w Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I –III.
W konkursie wzięło udział 30 uczniów.

Naszą szkołę reprezentowali:
Weronika Narel kl. I
Jakub Raubo kl. I
Paweł Kotelnicki kl. II
Hanna Omilusik kl.III
Laura Wiewióra kl. III
Poziom konkursu był bardzo wysoki, a jurorzy mieli niełatwe zadanie. Po burzliwej naradzie komisja przyznała trzy wyróżnienia i trzy miejsca.
Z naszej szkoły uczennica klasy III Laura Wiewióra zdobyła II miejsce, Hania Omilusik, też z klasy III – wyróżnienie. GRATULACJE!!!
Brawa dla naszych recytatorów, którzy przy tak licznej publiczności zaprezentowali się naprawdę pięknie.

Iwona Pastuszka- Błauciak