Uwaga! Oferta dla naszych szkolnych piłkarzy! :)

Mamy ważne informacje dla uczniów chcących brać udział w treningach piłkarskich COERVER COACHING prowadzonych przez trenera Arkadiusza Rajczyka.
Pan Arek prowadzi takie zajęcia z uczniami obu pieńskich szkół, a teraz zaprasza do nich także naszych chłopców.

Zainteresowanych prosimy o wejście w niżej podany link, a następnie o zeskanowanie kodu QR - wówczas należy się zapisać oraz sięgnąć po nagrodę, czyli darmowy udział w pierwszym treningu.
Chłopaki, wiemy, że kochacie futbol, a zatem ... Nie ma na co czekać!
Wszystkie dodatkowe informacje będziemy przekazywać na bieżąco.