Dzień Ziemi - 19.04.2024 :)

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy na świecie Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: „Planeta kontra plastik”.

Dzień Ziemi 2024 - wizyta podleśniczego, pana Grzegorza Sierżanta, który tematyką swojej prelekcji wprowadził nas w obchody święta naszej planety.
Następnie uczniowie pod kierunkiem pani Iwony Pastuszka - Błauciak przedstawili kilka wierszy i informacji związanych tematycznie z Dniem Ziemi.
Potem każda klasa zaprezentowała swój ekologiczny plakat oraz okrzyk.
Zwieńczeniem spotkania był wspaniały występ klasy III, która wraz z panią Joanną Kroczyńską przygotowała przedstawienie omawiające segregację śmieci i ochronę środowiska.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu obchodów Dnia Ziemi.
Iwona Pastuszka- Błauciak

P.S. Podczas podziękowań pani dyrektor pogratulowała Laurze Wiewiórze z klasy III zajęcia 2. miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas młodszych. Brawo, Laura!